Побиття активістів у Києві: збір даних про поліцейських за винагороду розслідують як підготовку до злочину

Побиття активістів у Києві: збір даних про поліцейських за винагороду розслідують як підготовку до злочину Об этом сообщает mungaz.in.ua со ссылкой на СМИ.

? , 9

Поліція почала розслідування за фактом публікації у ЗМІ матеріалів про грошову винагороду за інформацію про поліцейських, причетних до побиття активістів під час мітингу у Києві 9 лютого

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Поліція розпочала розслідування за фактом посягання на життя працівників правоохоронного органу.

Матеріали і дописи про грошову винагороду за інформацію про поліцейських були розміщенні як у соціальних мережах, так і на інформаційних сайтах. Зокрема у публікаціях мовиться про персональні дані правоохоронців, домашні адреси, а також членів їх сімей, та висловлюються натяки про вчинення над ними фізичної розправи.

Як передає РБК-Україна, мова може йти про Романа Сініцина — організатора ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" та його пост у Facebooк, де він пропонує грошову нагороду за інформацію про поліцейських, які побили активістів 9 лютого під час акції "Хто замовив Катя Гандзюк?".

Один з поліцейських під час побиття активіста вигукнув "лягай, бандерівець". Проти нього відкрили кримінальну справу.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Pobittya_aktivistiv_u_Kievi_zbir_danih_pro_politseiskih_za_vinagorodu_rozsliduyut_yak_pidgotovku_do_zlochinu_377092.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя